مدرسه کسب و کار دانشجویی 97

مدرسه کسب و کار

حامیان

آکادمی کسب‌وکار فردوسی بستری آموزشی جهت افزایش توانمندیها، دانش و مهارت‌های کسب وکار برای متخصصین، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه طراحی شده است. این ماراتن آموزشی به‌گونه‌ای طراحی شده که افراد بتوانند ذهن خود را در جهت انتخاب آینده‌ی شغلی موفق‌تر منسجم کنند و با فرایند آموزشی طراحی شده برای‌ایشان برنامه توسعه شغلی خود را ترسیم نمایند. مدرسه کسب و کار با مطالعه مدل‌های موفق دنیا و با همکاری جمعی از اساتید رشته‌های مختلف دانشگاه، به‌همراه تعدادی از کارآفرینان برتر کشور، طراحی شده است.

نحوه ورود به مدرسه کسب و کار:

جهت ورودی به سومین دوره مدرسه کسب و کار دانشجویی مصاحبه ای را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم که در آن پیرامون برنامه توسعه فردی و آینده شما و احتمالا چالشها و فرصت های شما صحبت خواهیم کرد.

پس از ثبت نام تا 24 ساعت با شما تماس میگیریم و زمان مصاحبه ای را با توجه به وقت شما در این هفته تنظیم خواهیم کرد.

در این مدرسه کسب و کار تابستانه هر ساله عده ای با توجه به توانمندیهایشان بورسیه میشوند که امیدواریم شما یکی از آن افراد باشید.

سوالاتی که ممکن است ذهن شما را مشغول کرده باشد:

1پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
شما باید مطمئن شده باشید که میخواید زندگیتون رو تغییر بدید. این مصاحبه برای همینه که شما رو با گذشته و آیندتون روبرو کنیم.

2وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
تنها خودتون و تجربه هاتون رو بیارید چیز دیگه لازم نیست!!!

3بلیت پرینت شود یا خیر؟
نه لازم نیست. ما بعد ثبت نام با شما تماس میگریم. اطلاعات شما رو داریم و به زودی همدیگر رو ملاقات خواهیم کرد.

4برای موفق شدن چه کار باید بکنم؟ شغل مناسبم چیه؟
راستش رو بخواهید همه این سولات از یک خانواده هستند و یک پاسخ برای همه ی اونها وجود داره. پاسخی که در سوال زیر پیدا میشه؟ شما می خواهید در 40 سالگی کجا باشید؟ یعنی تا چشم انداز شغلی و تحصیلی خودتون رو ندونید هیچ مشاوری نمیتونه به شما پاسخ مناسبی بده

5از الان بخوام به آیندم فکر بکنم خیلی زود نیست؟
چند سال پیش بعد از یک نظر سنجی در دانشگاه هاروارد مشخص شد 20 درصد افراد موفق این دانشگاه کسانی بودند که به آینده شغلیشون فکر کرده بودند ولی 5 درصدی که الان شاید اون ها دارن دنیا رو مدیریت می کنن کسانی بودند که آینده زندگی شغلی خودشون رو مکتوب کرده بودند.

6آیا آکادمی بر روی رشد توسعه فردی ما کار میکنه؟
تدوین نقشه توسعه شغلی یعنی شناخت خود، چشم انداز 40 سالگی و ترسیم گام های حرکت، ابزارهایی دارند که در فصل اول مدرسه تابستانه در اختیار شما قرار داده می شوند. ما در فصل خلق مدل شغلی، از همان ابتدای مسیر و با کمک منتورها، مشاوران و مربیان شغلی در کنارتان خواهیم بود تا نقشه توسعه شغلی خود را تدوین کنید.

7مدرسه تابستانه از کی شروع میشه؟
مدرسه تابستانه 97 از 24 ام مرداد شروع میشه و تا سه هفته و در سه دوره مجزا ادامه پیدا میکنه.

8در چه روزهایی از هفته مدرسه کسب و کار برگزار میشه؟
به دلیل این که اکثر مراجعه کنندگان ما قشر دانشجو هستند، کلاسها رو در سه روز آخر هفته قرار دادیم که تا شما به کارهای دیگتون هم برسید. چهارشنبه بعد از ظهر- پنجشنبه از صبح تا عصر و جمعه از صبح تا ظهر. در ضمن پنجشنبه ها نهار مهمان آکادمی هستید. کاری کردیم که بهتون حسابی خوش میگذره!!!

9هزینه شرکت در کمپ ها چقدره؟
هزینه هر کمپ 330 هزار تومان هست که این عدد میتونه با توجه به بورسیه ای که شما دریافت میکنید خیلی کمتر بشه.

10آیا مدرسه تابستانه مدرک هم داره؟
بله تنها کسانی که هر سه کمپ را شرکت کنند و بتوانند از پس چالشهای این دوره بر بیان مدرک معتبر به زبان انگلیسی رو تقدیمشون میکنیم.

11من با چند تا از دوستانم میخوایم ثبت نام کنیم. تخفیف برای ما قائل میشید؟
بله حتما

12آیا مدرسه کسب و کار تابستانه مدرک هم داره؟
بله تنها کسانی که هر سه کمپ را شرکت کنند و بتوانند از پس چالشهای این دوره بر بیان مدرک معتبر به زبان انگلیسی رو تقدیمشون میکنیم.

فرم ثبت نام اولیه مدرسه کسب و کار فردوسی 97 :

دیدگاه ها بسته شده است