سومین سینما کسب و کار با موضوع “خلق یک کارآفرین”

اندیشمندان حوزه کسب و کار نیازمندیهای متعددی را برای رونق یک کسب و کار ضروری می دانند به نحوه که سازمان بتواند محصولات ویا خدمات ارزشمند خود را به شکل پایدار به مشتری ارایه دهد.
مهمترین این نیازمندیها، سرمایه و توانایی مدیریت منابع مختلف بکار گرفته شده برای راه اندازی و پیشرفت کسب و کار است؛ با این حال و در بسیاری از مواقع صاحبان برند از پایه سوم و بسیار مهم برای استواری روند رو به رشد کسب و کار خود غافل می شوند یا آن را دست کم می گیرند یا اینکه به شیوه ای نامناسب از آن استفاده می کنند و این پایه سوم چیزی نیست جز پدیده مبارکی به نام “تبلیغات” .
این سه پایه لازم برای هر سازمان یعنی سرمایه، مدیریت و تبلیغات به اندازه سازمان و نوع کسب و کار آن، بستگی ندارد و همواره باید مورد توجه واقع شود.
فیلم “جوی ” که به زودی و در کنار هم به تماشای آن خواهیم نشست تاثیر تبلیغات در رسانه را به نحوه چشمگیری برای رونق یک کسب و کار نوپا که محصولی جدید را به بازار عرضه کرده است نشان می دهد و به مدیران تازه کار و حتی باتجربه این نکته مهم را یادآوری می کند که اگر سرمایه گذاری مناسبی برای تبلیغات نداشته باشند و استراتژی تبلیغاتی خودشان را مشخص نکنند نبایست انتظار پیشرفت قابل توجهی داشته باشند.

سومین همایش سینما کسب و کار با موضوع “خلق یک کارآفرین” به همت آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی وبا حضور فعالان عرصه کسب و کار روز یک شنبه 22 مرداد ازساعت 18 تا 20 در سالن همایش های فرهنگسرای فناوریو رسانه برگزار می شود. فیلمی که در این نوبت اکران خواهد شد، فیلم “جوی” محصول سال 2015 با بازی رابرت دنیرو،جنیفر لارنس و بردلی کوپر است. همچنین پس از اکران فیلم، پنل پرسش و پاسخ با حضور استادان این حوزه و با موضوع کارآفرینی تشکیل خواهد شد و به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند برای ثبت نام عدد 6 را به 5000283497 ارسال کنند.

دیدگاه ها بسته شده است