سومین همایش سینما کسب و کار با موضوع «خلق یک کارآفرین»

23 مرداد 1396
نویسنده :  

 

سومین همایش از سری همایش های سینما کسب و کار با موضوع «خلق یک کارآفرین» به میزبانی آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی عصر روز یکشنبه 22 ام مرداد ماه در سالن همایشهای فرهنگسرای فناوری و رسانه برگزار گردید. برای این نوبت، فیلم Joy محصول سال 2015 انتخاب شده بود.

در آغاز برنامه دکتر مسعود گوهری منش، مدیر آکادمی بین المللی پژوهش فردوسی و مسئول این همایش ها، هدف از برگزاری این رویداد را بررسی مفاهیم کسب و کار در قالب نمایش و تحلیل فیلم های فاخر تولید شده در این ژانر دانست.

پس از اکران فیلم، مهندس مهدی تیزابی، بنیان گذار گروه صنعتی بازرگانی گروه سبز، دوره های زندگی یک کارآفرین (نوزادی، دروکردن، سازندگی و ابداع گر) را برشمرد و اذعان داشت: «هر کسب و کار، بسته به طول عمر خود، در یکی از این دوره ها قرار دارد. از همین رو، برای افزایش عملکرد باید ویژگی های هر دوره از زندگی را به درستی ارزیابی کرد و متناسب با آن تصمیمات استراتژیک را اتخاذ نمود.»

مهندس حسین صادق فر، مشاور سازمانی بنگاه رسانه ای-سرمایه گذاری آخرین خبر، سخنان خود را با نقش تبلیغات در کارآفرینی آغاز و به بیان اهمیت محتوا در رسانه های دیداری، مکتوب، شنیداری و مجازی پرداخت. وی خاطرنشان کرد: «انتخاب و بهره گیری مناسب از رسانه می تواند در پیدایش و موفقیت یک کسب و کار نقش مهمی را ایفا نماید.»

 مهندس هادی صائبی، مدیر مرکز مدیریت محتوا، سخنران آخر برنامه بود که به نقش برندسازی شخصی در کسب و کار پرداخت و گفت: «خود انگاره و ادراک از مهمترین فاکتورهای سازنده در شکل گیری برند شخصی ست». وی در ادامه به بیان شخصیت تاثیرگذار جوی و ساخت برند شخصی وی در طول داستان فیلم پرداخت.

 در انتهای برنامه نیز کارشناسان به سوالات حضار پاسخ دادند.

 

 

 

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نمایندگان آکادمی

نمایندگان اکادمی

با ما در ارتباط باشید

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با خدماتی متفاوت در خدمت شما عزیزان است.

  • تلفن: 38837395 - 051
  • ایمیل: info[at]ferdowsiacademy[dot]ir
  • فکس: 38837395 - 051
بالا