سینما کسب و کار با موضوع "منتورینگ در کسب و کار"

24 تیر 1396
نویسنده :  

 

دومین همایش از سری همایش های سینما کسب و کار با موضوع "منتورینگ در کسب و کار" به میزبانی آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی و با حضور فعالین عرصه کسب و کار عصر روز پنجشنبه مورخ بیست و دوم تیر ماه در سالن همایش های فرهنگسرای فناوری و رسانه برگزار گردید. سری همایش های سینما کسب و کار با بهره گیری از فیلم های مطرح دنیا سعی در شناساندن هر چه بهتر ضروریات این حوزه دارد.


فیلمی که برای دومین همایش انتخاب شده بود، کارآموز (The Intern)  ساخته نانسی مه یرز و محصول استودیوی برادران وارنر بود. پس از نمایش فیلم دکتر مسعود گوهری منش، رئیس آکادمی بین المللی پژوهش فردوسی، به بررسی زندگی افراد موفق پرداخت و 8 نکته مشترک درباره آنان را بیان کرد. وی اذعان داشت مدیر عامل می تواند با تفکر و اقدامات به موقع، استخدام افراد موثر و استفاده از نظرات منتور شرکت خود را به حداکثر بهره وری برساند. علاوه بر این، او به علل بی انگیزگی کارمندان پرداخت و خاطر نشان کرد که برای رفع این مشکل بایستی در ابتدا مفاهیمی چون کارتیمی، همکاری و استفاده از تجربیات منتور مجموعه برای کارمندان به خوبی تعریف گردد.


مهندس مصطفی مکارم، رئیس هیئت مدیره شتابدهنده کسب و کار فردوسی، سخنران بعدی مراسم بود. وی دغدغه اصلی فضای کسب و کار را بهره گیری از تجربیات فردی مجرب در پیشبرد اهداف شرکت دانست. از همین روست که نبود ارتباط منظم جوانان با سرمایه گذاران و منتورها منجر به بروز مشکلات و معضلات زیادی در فضاهای استارت آپی گشته است. به نظر وی، توانایی منتورینگ تنها در سنین بالا امکان پذیر است تا فرد به تجربه لازم دسته یافته باشد.


پس از خاتمه مراسم، اعضای آکادمی به تشریح اهداف آکادمی کسب وکار فردوسی پرداخته و به سوالات افراد به طور جداگانه پاسخ دادند.

خبر در رسانه ها: اینجا کلیک کنید

 

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نمایندگان آکادمی

نمایندگان اکادمی

با ما در ارتباط باشید

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با خدماتی متفاوت در خدمت شما عزیزان است.

  • تلفن: 38837395 - 051
  • ایمیل: info[at]ferdowsiacademy[dot]ir
  • فکس: 38837395 - 051
بالا