آغاز سری جدید همایش های جابز 21 در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

25 آبان 1395
نویسنده :  

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با همکاری معاونت دانشجویی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری و در راستای ترویج روحیه کارآفرینی و هدایت شغلی دانشجویان، اولین همایش از سری جدید همایش های جابز 21 را در 25 آبان ماه 1395 در محل آمفی تئاتر موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری برگزار کرد.
در ابتدای برنامه بخشی از سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد در زمینه تجربیات کاری او پخش شد. سپس جناب آقای مهندس صائبی پیرامون خصوصیات رفتار کاری و مدل ذهنی استیو جابز در بحث کارآفرینی و مهارت های مورد استفاده استیو جابز در حوزه کسب و کار به ایراد سخنرانی پرداختند و در حین سخنرانی ایشان، کتاب های شاخص در حوزه کارآفرینی و موفقیت شغلی به مخاطبین معرفی شد.

ی min
در ادامه از جناب آقای مهندس مصطفی مکارم از مدیران موفق مرکز رشد فناوری دانشگاه فردوسی مشهد به بیان نکاتی پیرامون تولید و پرورش ایده پرداختند. ایشان همچنین به تشریح برنامه های مرکز کسب و کار و کارآفرینی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری، که به همت آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی و معاونت دانشجویی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری راه اندازی شده است، پرداختند.
در انتهای برنامه نیز به مدت 15 دقیقه به پرسش و پاسخ پیرامون تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار اختصاص یافت و دانشجویان سوالات خود را با سخنرانان و کارشناسان حاضر در این همایش در میان گذاشتند.
در حاشیه این همایش نیز نمایشگاهی از برترین کتاب های حوزه کسب و کار و کارآفرینی جهت معرفی به دانشجویان علاقه مند به این حوزه برگزار شد.

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نمایندگان آکادمی

نمایندگان اکادمی

با ما در ارتباط باشید

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با خدماتی متفاوت در خدمت شما عزیزان است.

  • تلفن: 38837395 - 051
  • ایمیل: info[at]ferdowsiacademy[dot]ir
  • فکس: 38837395 - 051
بالا