کمپ های آموزشی (بخش دوم)

20 خرداد 1396
نویسنده :  

14-کمپ بیس بال برای دختران (Toronto Girl Baseball)این کمپ هفت روزه در Cedervale Park از ساعت 9 تا 4 بعدظهر برگزار می شود که شامل برنامه های آموزش، نرمش، بازی، کاردستی و آب بازی است. قیمت آن 250 دلار است.
torontogirlsbaseball.com

15-کمپ ژیمیناستیک (Toronto Premiere Gymnastics)این کمپ در Railside Gymnastics Centre  در North York واقع شده است. برنامه هایی از قبیل تقویت عضلات، انعطاف‌پذیری، تعادل، توازن و اعتماد به نفس با بازی‌های افزایش مهارت و مسابقات مختلف دارد.
torontopremiergymnastics.com

16-کمپ باشگاه Toronto Rockاین کمپ برای دختران و پسران کلاس اول تا نهم توسط کالین دویل مربی باشگاه ورزشی تورنتو راک برگزار می شود. و همچنین به بچه ها بلیت فصل ۲۰۱۸ و یک بلوز رسمی داده می شود.
rockathleticcentre.pointstreaksites.com

17-کمپ فرهنگ کانادا در موزه گالری هنر انتاریو AGOدر این کمپ که برای تمام رده های سنی است، کانادا را از طریق هنر معرفی می شود و با آن آشنا می شوند. زمان برگزاری این کمپ از اوایل جولای تا اواخر آگوست است.
ago.net

18-کمپ دانشگاه هنرمعاصر کانادا (CCSA)این کمپ شامل دوره آموزشی هفت روزه هنر است و برروی بالا بردن سطح خلاقیت کودکان تمرکز دارد. کلاس های تابستان امسال شامل معماری، نقاشی و انیمیشن است و  این دوره بیشتر بر صدو پنجاهمین سالگرد کانادا تاکید می‌کند.
ccsa.art

19-آموزش طراحی و مد (Design Exchange)این کمپ در موزه طراحی مد به مدت یک هفته است. برای کودکان 5 تا 14 سال از تاریخ 4 جون تا 5 آگوست برگزار می شود. قیمت  از 345 دلار آغاز می شوند.
dx.org

20-کمپ آموزش  موسیقی RPmusicاین کمپ برای  سنین 6 تا 14 سال است که شرکت کنندگان درآن می توانند گروه موسیقی خود را تشکیل دهند، نواختن سازهای کوبه ای را بیاموزند، در آزمایشگاه موسیقی ساز بزنند و عضو یک کلوپ پر نشاط شوند. قیمت آن روزانه 20 دلار است.
rpmusic.org

21-کمپ آموزش موسیقی کلاسیک (Royal Conservatory) در این کمپ، نواختن سازهای بخصوص و اصول پایه موسیقی آموزش داده می شود که به رده سنی 4 تا 17 ساله اختصاص دارد. زمان برگزاری اوایل جون تا اواخر آگوست است.
learning.rcmusic.ca

22-کمپ های سینمایی (Toronto Int.Film Festival)
این کمپ شامل کمپ های  Young Filmmakers Intensive، Film Fun 101 ،Movie Trailer Camp و Slapstick & Spectacle acting camp می باشد که برای کودکان 8 تا 17 ساله برگزار می شود.
tiff.net

23-کمپ کدنویسی (Kids Learning Code)دراین کمپ به بچه ها اصول برنامه نویسی تدریس می شود. این کمپ ها بیشتر در Mars Discovery District برگزار می شوند که برای کودکان 7 تا 13 ساله است. هزینه برای هر برنامه متفاوت است.
ladieslearningcode.com

24-کمپ شطرنج کانادا (Chess Institute of Canada)این کمپ در Harbored Collegiate Center واقع است که شامل برنامه های آموزش شطرنج، فعالیت های ورزشی، هنری، رویدادها و مهمانان ویژه است. زمان برگزاری این کمپ در سه هفته اول تابستان برای رده سنی 5 تا 12 است. شهریه دوره 790 دلار است.
chessinstitute.ca

25-کمپ فرانسوی (French Camp)در Alliance Française به کودکانتان زبان فرانسه را از طریق رقص، ورزش، عکاسی، موسیقی و تئاتر آموزش می‌دهند. رده‌های سنی و قیمت‌ها متفاوت است. کمپ های مختلف در سراسر شهر(از قبیل North York ،Spadina و Oakville) وجود دارد.
alliance-francaise.ca

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0 / 300 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 300 حرف باشد
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.

آخرین رویدادها

نمایندگان آکادمی

نمایندگان اکادمی

با ما در ارتباط باشید

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با خدماتی متفاوت در خدمت شما عزیزان است.

  • تلفن: 38837395 - 051
  • ایمیل: info[at]ferdowsiacademy[dot]ir
  • فکس: 38837395 - 051
بالا