کمپ های آموزشی (بخش دوم)

20 خرداد 1396
نویسنده :  

14-کمپ بیس بال برای دختران (Toronto Girl Baseball)این کمپ هفت روزه در Cedervale Park از ساعت 9 تا 4 بعدظهر برگزار می شود که شامل برنامه های آموزش، نرمش، بازی، کاردستی و آب بازی است. قیمت آن 250 دلار است.
torontogirlsbaseball.com

15-کمپ ژیمیناستیک (Toronto Premiere Gymnastics)این کمپ در Railside Gymnastics Centre  در North York واقع شده است. برنامه هایی از قبیل تقویت عضلات، انعطاف‌پذیری، تعادل، توازن و اعتماد به نفس با بازی‌های افزایش مهارت و مسابقات مختلف دارد.
torontopremiergymnastics.com

16-کمپ باشگاه Toronto Rockاین کمپ برای دختران و پسران کلاس اول تا نهم توسط کالین دویل مربی باشگاه ورزشی تورنتو راک برگزار می شود. و همچنین به بچه ها بلیت فصل ۲۰۱۸ و یک بلوز رسمی داده می شود.
rockathleticcentre.pointstreaksites.com

17-کمپ فرهنگ کانادا در موزه گالری هنر انتاریو AGOدر این کمپ که برای تمام رده های سنی است، کانادا را از طریق هنر معرفی می شود و با آن آشنا می شوند. زمان برگزاری این کمپ از اوایل جولای تا اواخر آگوست است.
ago.net

18-کمپ دانشگاه هنرمعاصر کانادا (CCSA)این کمپ شامل دوره آموزشی هفت روزه هنر است و برروی بالا بردن سطح خلاقیت کودکان تمرکز دارد. کلاس های تابستان امسال شامل معماری، نقاشی و انیمیشن است و  این دوره بیشتر بر صدو پنجاهمین سالگرد کانادا تاکید می‌کند.
ccsa.art

19-آموزش طراحی و مد (Design Exchange)این کمپ در موزه طراحی مد به مدت یک هفته است. برای کودکان 5 تا 14 سال از تاریخ 4 جون تا 5 آگوست برگزار می شود. قیمت  از 345 دلار آغاز می شوند.
dx.org

20-کمپ آموزش  موسیقی RPmusicاین کمپ برای  سنین 6 تا 14 سال است که شرکت کنندگان درآن می توانند گروه موسیقی خود را تشکیل دهند، نواختن سازهای کوبه ای را بیاموزند، در آزمایشگاه موسیقی ساز بزنند و عضو یک کلوپ پر نشاط شوند. قیمت آن روزانه 20 دلار است.
rpmusic.org

21-کمپ آموزش موسیقی کلاسیک (Royal Conservatory) در این کمپ، نواختن سازهای بخصوص و اصول پایه موسیقی آموزش داده می شود که به رده سنی 4 تا 17 ساله اختصاص دارد. زمان برگزاری اوایل جون تا اواخر آگوست است.
learning.rcmusic.ca

22-کمپ های سینمایی (Toronto Int.Film Festival)
این کمپ شامل کمپ های  Young Filmmakers Intensive، Film Fun 101 ،Movie Trailer Camp و Slapstick & Spectacle acting camp می باشد که برای کودکان 8 تا 17 ساله برگزار می شود.
tiff.net

23-کمپ کدنویسی (Kids Learning Code)دراین کمپ به بچه ها اصول برنامه نویسی تدریس می شود. این کمپ ها بیشتر در Mars Discovery District برگزار می شوند که برای کودکان 7 تا 13 ساله است. هزینه برای هر برنامه متفاوت است.
ladieslearningcode.com

24-کمپ شطرنج کانادا (Chess Institute of Canada)این کمپ در Harbored Collegiate Center واقع است که شامل برنامه های آموزش شطرنج، فعالیت های ورزشی، هنری، رویدادها و مهمانان ویژه است. زمان برگزاری این کمپ در سه هفته اول تابستان برای رده سنی 5 تا 12 است. شهریه دوره 790 دلار است.
chessinstitute.ca

25-کمپ فرانسوی (French Camp)در Alliance Française به کودکانتان زبان فرانسه را از طریق رقص، ورزش، عکاسی، موسیقی و تئاتر آموزش می‌دهند. رده‌های سنی و قیمت‌ها متفاوت است. کمپ های مختلف در سراسر شهر(از قبیل North York ،Spadina و Oakville) وجود دارد.
alliance-francaise.ca

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0 / 300 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 300 حرف باشد
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.

آخرین رویدادها

با ما در ارتباط باشید

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با خدماتی متفاوت در خدمت شما عزیزان است.

  • تلفن: 38837395 - 051
  • ایمیل: info[at]ferdowsiacademy[dot]ir
  • فکس: 38837395 - 051
بالا