پنجمین همایش از سری جدید همایش های جابز 21

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با همکاری شورای تحول دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی و در راستای ترویج روحیه کارآفرینی و هدایت شغلی دانشجویان، پنجمین همایش از سری جدید همایش های جابز 21 را در روز اول دی ماه 1395 در محل آمفی تئاتر دانشکده مهندسی برگزار کرد.
در ابتدای برنامه بخشی از سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد در زمینه تجربیات کاری او پخش شد. سپس جناب آقای مهندس صائبی پیرامون خصوصیات رفتار کاری و مدل ذهنی استیو جابز در بحث کارآفرینی و مهارت های مورد استفاده استیو جابز در حوزه کسب و کار به ایراد سخنرانی پرداختند و در حین سخنرانی ایشان، کتاب های شاخص در حوزه کارآفرینی و موفقیت شغلی به مخاطبین معرفی شد.
در ادامه از جناب آقای مهندس مصطفی مکارم از مدیران موفق مرکز رشد فناوری دانشگاه فردوسی مشهد به بیان نکاتی پیرامون تولید و پرورش ایده پرداختند. پایان بخش صحبت های ایشان تشریح برنامه های مدرسه کسب و کار و شتاب دهنده فردوسی در سال 95 و 96 بود .
در انتهای برنامه نیز به مدت 15 دقیقه به پرسش و پاسخ پیرامون تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار اختصاص یافت و دانشجویان سوالات خود را با سخنرانان و کارشناسان حاضر در این همایش در میان گذاشتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *