مدرسه کسب و کار دانشجویی ۹۷

مدرسه کسب و کار

حامیان

آکادمی کسب‌وکار فردوسی بستری آموزشی جهت افزایش توانمندیها، دانش و مهارت‌های کسب وکار برای متخصصین، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه طراحی شده است. این ماراتن آموزشی به‌گونه‌ای طراحی شده که افراد بتوانند ذهن خود را در جهت انتخاب آینده‌ی شغلی موفق‌تر منسجم کنند و با فرایند آموزشی طراحی شده برای‌ایشان برنامه توسعه شغلی خود را ترسیم نمایند. مدرسه کسب و کار با مطالعه مدل‌های موفق دنیا و با همکاری جمعی از اساتید رشته‌های مختلف دانشگاه، به‌همراه تعدادی از کارآفرینان برتر کشور، طراحی شده است.

نحوه ورود به مدرسه کسب و کار:

جهت ورودی به سومین دوره مدرسه کسب و کار دانشجویی مصاحبه ای را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم که در آن پیرامون برنامه توسعه فردی و آینده شما و احتمالا چالشها و فرصت های شما صحبت خواهیم کرد.

پس از ثبت نام تا ۲۴ ساعت با شما تماس میگیریم و زمان مصاحبه ای را با توجه به وقت شما در این هفته تنظیم خواهیم کرد.

در این مدرسه کسب و کار تابستانه هر ساله عده ای با توجه به توانمندیهایشان بورسیه میشوند که امیدواریم شما یکی از آن افراد باشید.

سوالاتی که ممکن است ذهن شما را مشغول کرده باشد:

۱پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
شما باید مطمئن شده باشید که میخواید زندگیتون رو تغییر بدید. این مصاحبه برای همینه که شما رو با گذشته و آیندتون روبرو کنیم.

۲وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
تنها خودتون و تجربه هاتون رو بیارید چیز دیگه لازم نیست!!!

۳بلیت پرینت شود یا خیر؟
نه لازم نیست. ما بعد ثبت نام با شما تماس میگریم. اطلاعات شما رو داریم و به زودی همدیگر رو ملاقات خواهیم کرد.

۴برای موفق شدن چه کار باید بکنم؟ شغل مناسبم چیه؟
راستش رو بخواهید همه این سولات از یک خانواده هستند و یک پاسخ برای همه ی اونها وجود داره. پاسخی که در سوال زیر پیدا میشه؟ شما می خواهید در ۴۰ سالگی کجا باشید؟ یعنی تا چشم انداز شغلی و تحصیلی خودتون رو ندونید هیچ مشاوری نمیتونه به شما پاسخ مناسبی بده

۵از الان بخوام به آیندم فکر بکنم خیلی زود نیست؟
چند سال پیش بعد از یک نظر سنجی در دانشگاه هاروارد مشخص شد ۲۰ درصد افراد موفق این دانشگاه کسانی بودند که به آینده شغلیشون فکر کرده بودند ولی ۵ درصدی که الان شاید اون ها دارن دنیا رو مدیریت می کنن کسانی بودند که آینده زندگی شغلی خودشون رو مکتوب کرده بودند.

۶آیا آکادمی بر روی رشد توسعه فردی ما کار میکنه؟
تدوین نقشه توسعه شغلی یعنی شناخت خود، چشم انداز ۴۰ سالگی و ترسیم گام های حرکت، ابزارهایی دارند که در فصل اول مدرسه تابستانه در اختیار شما قرار داده می شوند. ما در فصل خلق مدل شغلی، از همان ابتدای مسیر و با کمک منتورها، مشاوران و مربیان شغلی در کنارتان خواهیم بود تا نقشه توسعه شغلی خود را تدوین کنید.

۷مدرسه تابستانه از کی شروع میشه؟
مدرسه تابستانه ۹۷ از ۲۴ ام مرداد شروع میشه و تا سه هفته و در سه دوره مجزا ادامه پیدا میکنه.

۸در چه روزهایی از هفته مدرسه کسب و کار برگزار میشه؟
به دلیل این که اکثر مراجعه کنندگان ما قشر دانشجو هستند، کلاسها رو در سه روز آخر هفته قرار دادیم که تا شما به کارهای دیگتون هم برسید. چهارشنبه بعد از ظهر- پنجشنبه از صبح تا عصر و جمعه از صبح تا ظهر. در ضمن پنجشنبه ها نهار مهمان آکادمی هستید. کاری کردیم که بهتون حسابی خوش میگذره!!!

۹هزینه شرکت در کمپ ها چقدره؟
هزینه هر کمپ ۳۳۰ هزار تومان هست که این عدد میتونه با توجه به بورسیه ای که شما دریافت میکنید خیلی کمتر بشه.

۱۰آیا مدرسه تابستانه مدرک هم داره؟
بله تنها کسانی که هر سه کمپ را شرکت کنند و بتوانند از پس چالشهای این دوره بر بیان مدرک معتبر به زبان انگلیسی رو تقدیمشون میکنیم.

۱۱من با چند تا از دوستانم میخوایم ثبت نام کنیم. تخفیف برای ما قائل میشید؟
بله حتما

۱۲آیا مدرسه کسب و کار تابستانه مدرک هم داره؟
بله تنها کسانی که هر سه کمپ را شرکت کنند و بتوانند از پس چالشهای این دوره بر بیان مدرک معتبر به زبان انگلیسی رو تقدیمشون میکنیم.

فرم ثبت نام اولیه مدرسه کسب و کار فردوسی ۹۷ :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *